Naši členové


Jana Světlíková-výcvikář

"Žaneta" je bezesporu naším nejaktivnějším cvičitelem.

1.Jessika Waji  (2006) – ZZO, ZM, ZVV 1, ZPS 1, ZPO 1, BH, IPO – VO, SchH 1, SchH 2,  Ipo 1, IPO 2, IPO 3, Fpr 1, Fpr 2, Fpr 3, ZMT, T1, ZOP, ZPU 1, ZPU 2, 2.

Kecka z Trucu (2008) – ZZO, ZM, ZVV 1, ZVV 2, ZVV 3, ZPO 1, ZPS 1, BH, IPO V, IPO 1, IPO 2, IPO 3, SchH 1, Fpr 1, Fpr 2, Fpr 3, ZMT, T1, T2, ZOP, ZPU 1, ZPU 2. Účast na VS MR ZVV 3, účast na MR ZVV 3

 3.Daiquiri Vědusk (2010) – ZZO, ZM, ZVV 1, ZVV 2, ZVV3, ZPO 1, ZPS 1, BH, IPO V, IPO 1, IPO 2, IPO 3, Fpr 1, Fpr 2,  ZMT, T 1, T 2, ZPO 1, OPT 1, OPT 2, Všestranný mistr republiky TART 2014, 3.místo na MR TART obranářů, 3.místo na MR TART stopařů. Účast na VS MR ZVV 3, účast na MR ZVV 3

4.Bestie Kiltevs (2013) – dcera Kecky z Trucu a Arta ze Šumavské doliny- ZZO, ZVV 1, ZVV 2, ZVV 3, BH, IPO 1, IPO2, IPO 3, Fpr 1, ZMT, T1,                                              

Je držitelkou zlatého odznaku vzorný výcvikář 1.stupně, kladeč 1.řídy, rozhodčí 2.třídy.


Žaneta vlastní chovatelskou stanici německých ovčáků KILTEVS

Ing. Michala Jordánová

Michala se věnuje výcviku psů již od 90. let. V současné době má s několika psy složeno téměř dvacet zkoušek z výkonu podle NZŘ i MZŘ a dlouholetou praxi v předvádění psů na výstavách. Přestože má časově náročné povolání- je profesionální trenérkou koní a jezdců-  věnuje se výcviku "Sally", kterou připravuje na zkoušky IPO a současně pracuje s dcerou Sally, malou Yman, která má nejvyšší předpoklady pro vrcholový výcvik.
 

Rovněž se věnuje i chovu a odchovala již několik vrhů štěňat německých ovčáků.
  


 

MUDr. Jindra Vytisková-jednatel

Jindra se sportovní kynologii věnuje více než dvacet let. Vždy vlastnila pouze jednoho psa, jehož výcviku se věnovala po celý jeho život. Nyní má "Guarda" s kterým  pracuje spíše rekreačně ale  přesto spolu s  Guardem složili zkoušku z výkonu.
 


  


 

Ing. Ludmila Neubauerová-předseda

Lída se věnuje výcviku a chovů psů dlouhou dobu- od roku 1978 výcviku a od roku 1984 chovu německých ovčáků. Zabývá se rovným dílem chovem a výcvikem. Má složeno více než třicet zkoušek z výkonu podle NZŘ a MZŘ a odchováno více než 80 vrhů štěňat německých ovčáků.


  


 

Jiří Veselý

Figurant klubu. Kynologii se věnuje od dětských let. S Eronem z Malovanky (ZVV2), se účastnil přeborů mládeže(3.místo) , branného víceboje kynologů(2.místo). Další psi: Ina ze Sváškova dvora (ZVV3), Hard (ZVV 2,IPO 3, T2, OPT3, SPT1, účastník MR TART), Harley z Trucu (ZVV 2, IPO 3, T2, OPT 3, MR obranářů Tart. V současné době má mladého velmi nadějného psa Champ Buranos Lobos (BH, ZVV 1, ZVV2) s kterým  se zúčastnil závodů  mnoha závodů  Figuruje od 15 let, je figurant 2.třídy a figuruje i Tart a psy do praxe, spolupracuje s bezpečnostními složky, policií ČR.


  


 

Václav Friebert

Vašek se sportovní kynologii věnuje teprve krátkou dobu, ale během těchto let již stihl s Nyssou složit zkoušku ZZO a připravit jí na ZVV1 a bonitaci ale zejména připravil a předvedl Nyssu na mnoha výstavách, kde vždy zvítězila, včetně dvou zemských výstav v Německu. Jejich největší úspěch je 13. místo na světové výstavě německých ovčáků v Ulmu.


  


 

Pavel Skrbek

Naším chovatelsky nejúspěšnějším členem je bezesporu Pavel. Vlastní již 30 let chovatelskou stanici, která je v ČR považována za jednu z nejlepších. Působí i v chovatelském klubu německých ovčáků, kde je krajským poradcem chovu. Ale i po výcvikové stránce nepatří mezi nejhorší- každoročně absolvuje zkoušky z výkonu s některou ze svých fen.
  


 

Martin Sýkora

Martin patří mezi zakládající členy klubu. Kromě výcviku svého psa se věnuje i figurování a to včetně ringa.
Věnuje se zejména tréninku problémových pejsků a spolu s jejich majiteli pomáhá napravavot chyby psů i majitelů.

Rovněž pořádá předváděcí akce výcviku pro organizace sdružující děti a handicapované spoluobčany a spolupracuje s útulky psů.

  


 

Petr Světlík

 
Petr je zejména technickou pomocí pro svou manželku Žanetu. Nový člen od r. 2017 


 

Michael Světlík

Kynologii se věnuje od roku 2004.S první fenou NO  Bára bez PP  složil řadu zkoušek- ZM , BH, ZZO, ZVV 1, IPO1, Fpr 1, Fpr 2, Fpr 3 a startovali  také na VS MR mládeže.

S fenou Jesssika  Wajji  závodil dvě sezóny v kategorii IPO 2, složil zkoušku Fpr 3, a postoupili z VS na MR mládežníků,.

Teď je majitelem mladého nadějného psa Excalibra Kiltevs. 


 

Anežka Zacharová

Anežka se věnuje výcviku krátkou dobu, její fena Talina má složenou zkoušku ZVV1, BH a splněnou bonitaci- I. třída chovnosti. 


 

Miloslava Havránková

 
Míla a Honey se po absolvování zkoušky ZVV1 a FPr1 hodlají věnovat chovu. A Míla pak následně výcviku s dcerou Honey, kterou si již rok velmi přeje. Tak snad jí Honey vyhoví


  


 

Breidlová Jana

 
Externí člen 


 

Plšková Pavla

 
Pavlína a její Fína se věnují nejen výcviku ale i chovu. Po Fíně byly zapsány již dva vrhy.

.

  


 

Broulová Anna

 

 
Anna se věnuje výcviku své Henny, se kterou pracuje v jiném kolektivu.